Hydra Booster - inowacyjność w nawilżaniu

Zabieg Hydra Booster zaleca się dla osób o skórze suchej, mało elastycznej wymagającej głębokiego nawilżenia oraz ujędrnienia. Może być również stosowany jako działanie prewencyjne, szczególnie przed lub po okresie letnim, kiedy skóra jest intensywnie wystawiana na działanie wiatru i promieni słonecznych.

Unikatowy efekt zarówno nawilżający jak i odmładzający uzyskuje się dzięki synergii działania dwóch preparatów, których połączenie i jednoczesne podane stanowi skondensowany zastrzyk odmładzający dla każdej wymagającej skóry.

Oba preparaty wykorzystywane do zabiegu mają udowodnione klinicznie działaniu. Pierwszy z nich to sztandarowy produkt o nazwie NCTF 135HA, zawierający kwas hialuronowy i aż 53 składniki niezbędne skórze do prawidłowego funkcjonowania Zapewnia on doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry. Drugi to preparat z linii ART FILLER - FineLines zawierający lekko usieciowany kwas hialuronowy, który daje efekt przedłożonego nawilżenia głębokich warstw skóry.