ZABIEGI NA TWARZ

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE SKÓRĘ

Piling KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to zabieg zaliczany do metod oczyszczania skóry twarzy. Jest to zabieg wykonywany za pomocą ultradźwięków. Jego dużą zaletą jest fakt, że jest to metoda bezbolesna. Podczas zabiegu odczuwalne są jedynie delikatne wibracje, które często przyjmują formę przyjemnego masażu. Podczas zabiegu usuwane są zanieczyszczenia oraz martwe komórki warstwy rogowej naskórka. Po zabiegu skóra staje się gładsza, poprawia się jej koloryt i staje się bardziej rozświetlona.
Jeżeli istnieje taka potrzeba zabieg warto powtarzać co 4 - 6 tygodni.

PILING KAWITACYJNY TWARZY CENA 120 zł

PILING KAWITACYJNY TWARZY + MASKA INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA CENA 180 zł

PILING KAWITACYJNY TWARZY + WITAMINOWA INFUZJA TLENOWA  CENA 220 zł


MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja Diamentowa to zabieg oczyszczający polegający na mechanicznym złuszczeniu skóry przy pomocy diamentowej głowicy. Zabieg ten jednocześnie wygładza drobne zmarszczki, redukuje przebarwienia. Można go też zastosować do spłycenia blizn potrądzikowych lub poszerzonych por skóry. Zabieg ten może również być wykonywany jako przygotowanie skóry przed mezoterapią bezigłową, sonoforezą czy też maseczkami pielęgnacyjnymi. Oczyszczenie i złuszczenie skóry powoduje głębsze wnikanie substancji odżywczych zarówno w trakcie wykonywania zabiegów profesjonalnych jak i podczas domowej pielęgnacji. Istotne w tym zabiegu jest właściwe zakwalifikowanie skóry do terapii. Jest to zabieg dla skóry grubej, odpornej na mechaniczne formy pielęgnacji.  Do zabiegu nie kwalifikują się osoby z płytko położonymi naczyniami, w ostrej fazie trądziku czy też skóry bardzo cienkie i wrażliwe.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA  TWARZY CENA 180 zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENMTOWA TWARZY + MASKA INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCA CENA 250 zł


OXYBRAZJA

OXYBRAZJA to inaczej piling tlenowo-wodny. Innowacyjność tej metody polega na bezdotykowym oczyszczaniu skóry twarzy z jednoczesnym oddziaływaniu na jej powierzchnię skoncentrowanym tlenem.
Podczas zabiegu wykorzystuje się sól fizjologiczną, która pod dostosowanym do nasze skóry ciśnieniem wymywa ze skóry zanieczyszczenia oraz oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka. Po zabiegu skóra staje się gładka, świetlista.
Zabieg ten pomoga pozbyć się szarego zmęczonego wyglądu skóry. Pobudza krążenie skóry i dzięki temu poprawia jej odżywienie i dotlenienie jak również redukuje zawarte w skórze toksyny.

OXYBRAZJA w połączeniu z Infuzją WITAMINOWĄ może być traktowana jako zabieg bankietowy ponieważ nadaje skórze świetlistego, wypoczętego i młodszego wyglądu bez efektu podrażnienia i może być stosowana nawet na kilka godzin przed ważnym wyjściem.

OKSYBRAZJA TWARZ + MASKA Z PEPTYDAMI ANTY-AGING CENA 180 Zł

OXYBRAZJA TWARZ + INFUZJA WITAMINOWA CENA 250 zł


  INNE ZABIEGI KOSMETYCZNE

CENA PLN

  SONOFOREZA
100 zł
  MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA 150 zł
  PILING KWASAMI AHA
150 zł
  MASKA ALGOWA 
40 zł
  MASKA KOLAGENOWA  50 zł
  DERMAROLLER KOSMETYCZNY 150 zł
  FALE RADIOWE RF 120 zł
  ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY 150 zł
  ZABIEG INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCY 150 zł
  ZABIEG DLA SKÓRY NACZYNKOWEJ 150 zł
  ZABIEG DLA SKÓRY ZMĘCZONEJ 150 zł
  ZABIEG DLA SKÓRY Z POSZERZONYMI PORAMI 150 zł
  ZABIEG DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ 150 zł
  ZABIEG ANTY- TRĄDZIKOWY 150 zł
  ZABIEG DLA SKÓRY ŁOJOTOKOWEJ OBNIŻAJĄCY PRODUKCJĘ SEBUM 150 zł
  ZABIEG DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ 150 zł
   DETOX SKÓRNY 180 zł

Cennik zawiera wybrane pozycję z oferty zabiegów. Szczegółowy zakres zabiegów znajduje się do wglądu w naszym Centrum. Cena zabiegów obejmująca niestandardowe okolice kalkulowana jest indywidualnie.