KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to wyjątkowy zabieg, który na trzech poziomach odmładza naszą twarz i ciało: poprawią elastyczność skóry, usprawnia mikrokrążenie oraz redukuje tkankę tłuszczową. Podczas zabiegu karboksyterapii podawany jest śródskórnnie lub podskórnie medyczny dwutlenek węgla( CO2), który wzmaga w skórze procesy regeneracyjne oraz pobudza komórki do wytworzenia nowego kolagenu. W ten sposób skóra młodnieje i staje się bardziej jędrna i napięta.
Zaraz po podaniu dwutlenku węgla skóra przybiera kolor różowy. Dzieję się tak ponieważ dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych co wywoduje zwiększony dopływ krwi do obszaru skóry objętego zabiegiem. Po chwili od podania dwutlenku węgla odczuwamy delikatne pieczenie. To własnie dwutlenek węgla zainicjował w skórze reakcję wymiany tlenu na dwutlenek węgla. Paradoksalnie karboksyterapia to w efekcie tlenoterapia. Intensywne dotlenienie i odżywienie komórek sprzyja odnowie i regeneracji skóry dzięki czemu skóra poprawia zarówno swój koloryt jak i teksturę.

Karboksyterapię warto wybrać gdy poszukujemy przyjaznego naszemu organizmowi naturalnego zabiegu estetycznego. Jest on polecany szczególnie jako zabieg opóźniający proces starzenia i przeciwdziałający tworzeniu się zmarszczek. Karboksyterapia to zabieg, który na pewno nie zmieni rysów twarzy, nie sprawi, że nasze policzki będą przepompowane a czoło sztywne jak maska.

Karboksyterapią to jednak zabieg dla wytrwałych ponieważ dla uzyskania efektu zaleca się zazwyczaj serie 5 -10 zabiegów a w trudnych przypadkach nawet 15 - 20 sesji.

  KARBOKSYTERAPIA - TWARZ, SZYJA I DEKOLT

CENA PLN

   OPADAJĄCA GÓRNA POWIEKA  
80
   CIENIE, WORKI POD OCZAMI 80
   POWIEKA GÓRNA I DOLNA
120
   KURZE ŁAPKI
120
   POPRAWA OWALU TWARZY  
120
   BRUZDY NOSOWO WARGOWE  
100
   BRUZDY PALACZA    
80
   REDUKCJA PODWÓJNEGO PODBRÓDKA   
100
   CAŁA TWARZ  
200
   SZYJA  
160
   DEKOLT  
200
   TWARZ + SZYJA    
300
   SZYJA + DEKOLT  
300
   TWARZ + SZYJA + DEKOLT  
380
  

  KARBOKSYTERAPIA - ZABIEGI NA CIAŁO:


  BRZUCH 200
  BIODRA 200
  BRZUCH + BIODRA 300
  POSLADKI 250
  CAŁE UDA 300
  ZEWNĘTRZNA CZ. UD ( BRYCZESY) 180
  WEWNĘTRZNA CZ. UD 180
  UDA TYŁ 200
  UDA  PRZÓD 200
  KOLANA 180
  GRZBIETY RĄK 140
  SKÓRA W OKOLICY ŁOKCIOWEJ 160
  DRENAŻ LIMFATYCZNY KOŃCZYN DOLNYCH 260

Cennik zawiera wybrane pozycję z oferty zabiegów karboksyterapii. Szczegołowy zakres zabiegów znajduje się do wglądu w naszym Centrum. Każdorazowo finalny plan zabiegowy ustala lekarz na wizycie konsultacyjnej. Cena zabiegów obejmująca niestandardowe zastosowanie karboksyterapii kalkulowana jest indywidualnie.