LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I REHABILITACJI LEKARSKIEJ

Jestem lekarzem z ponad 20 letnim stażem pracy. I nadal zawód mój jest moją pasja i daje mi wiele satysfakcji. 

Ukończyłam w 1993 r. Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny. Chciałam rozumieć więcej i znać podstawy nie tylko medyczne pracy lekarza, stąd w 1995 r. ukończyłam Podyplomową Szkołę Zdrowia Publicznego w Krakowie. Ciągle poszukiwałam nowych możliwości leczenia problemów zdrowotnych moich pacjentów - stąd ukończenie szkoleń I i II stopnia oraz uzyskanie dyplomu w zakresie homeopatii.

Poszukiwania wiedzy o pielęgnacji ciała, potrzebach skóry i możliwościach współczesnej pielęgnacji i leczenia problemów skórnych skierowały mnie następnie w kierunku podyplomowych studiów „Kosmetologia dla Lekarzy” w Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, która ukończyłam w 2009 r.

Studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie były naturalna kontynuacją podjętej drogi rozwoju zawodowego w zakresie medycyny estetycznej.

Angażując się w rozwój tej trudnej dziedziny medycyny zostałam Członkiem Założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging oraz członkiem World Society Interdisciplinary Anty-Aging Medicine.

Jestem również specjalistą w zakresie rehabilitacji medycznej. Szybko dostrzegłam bliskość medycyny przeciwstarzeniowej z usprawnianiem ciała człowieka wymaganego w przebiegu wielu schorzeń deformujących jego ciało i ograniczających jakość życia.

Stale rozszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w zagranicznych i krajowych konferencjach i kursach z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

W medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej specjalizuję się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzania twarzy (peelingi, mezoterapia, wypełniacze, toksyna botulinowa, inne), terapiach skojarzonych oraz leczeniu obrzęków limfatycznych.

DYPLOMY I CERTYFIKATY

Udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych jest możliwością do wymiany wiedzy i poszerzania swojego warsztatu pracy. Pozwala mi również oferować swoim Pacjentom najnowsze możliwości terapeutyczne. Jest również gwarancją profesjonalnego podejścia do każdego Pacjenta.

OPINIE PACJENTÓW

Zadowolenia moich Pacjentów jest dla mnie bardzo ważne. Dziękuję za Ich słowa uznania. Nic tak nie dodaje motywacji do pogłębiania swojej wiedzy i stałego poszukiwania najlepszych terapii dla każdego pacjenta.

susii.1987 

bardzo dobry 

Byłam u pani doktor już na kilku wizytach i mogę powiedzieć, że potrafi zdziałać cuda. Wypełnienia i likwidacja zmarszczek na wysokim poziomie. Skuteczne działanie przede wszystkim i bezpieczeństwo. Fantastyczna lekarka!

Olga T. 

bardzo dobry 

Jestem zachwycona. Nie wierzyłam w zapewnienia Pani Doktor, że z moją twarzą pokrytą bliznami potrądzikowymi da się jeszcze coś zrobić. To doktor uporem i powolnymi działaniami przywróciła mi taki wygląd twarzy, że po raz pierwszy od dawna zmieniłam fryzurę i odsłoniłam twarz. Dziękuję! Za podejście do pacjenta, wsparcie w chwilach zwątpienia i skuteczne leczenie. Polecam wszystkim!

Opinie PACJENTÓW pochodzą z portalu ZNANY LEKARZ.pl