Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym to jeden z podstawowych zabiegów odmładzających w gabinecie medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze człowieka. 
Jedną z unikalnych właściwości kwasu hialuronowego jest jego bardzo duża zdolność do wiązania wody: 1 gram kwasu hialuronowego może związać do 6 litrów wody. W związku z tym kwas hialuronowy stanowi ważny składnik tzw. macierzy zewnątrzkomórkowej (części tkanki między komórkami) w tkankach i narządach ciała. Dzięki temu tkanka jest zawsze odpowiednio zaopatrywana w wodę. Kwas Hialuronowy wykorzystuje się też do modelowania twarzy, uzupełniania bruzd czy redukcji zmarszczek.


Najczęściej  modelowanie twarzy kwasem hialuronowym wykonuje się w odstępach 10 -12 miesięcy. Na zabiegu zwyczajowo podaje się 1-2 ampułki kwasu hialuronowego. Ostateczną ilość i częstotliwość zabiegów można dopiero ustalić podczas konsultacji uwzględniając aktualny stan skóry oraz oczekiwane rezultaty

 

ZABIEGI KWASEM HIALURONOWYM:

  MODELOWANIE POLICZKÓW 1 amp. kwasu hialuronowego

  MODELOWANIE POLICZKÓW KWASEM HIALURONOWYM 2 amp. 

  REDUKCJA BRUZD NOSOWO WARGOWYCH

  PODNIESIENIE KĄCIKÓW UST

  POPRAWA OWALU TWARZ - REDUKCJA tzw. CHOMIKÓW

  REDUKCJA DOLINY ŁEZ

  NICI HIALURONOWE

  MODELOWANIE NOSA - BEZOPERACYJNA PLASTYKA NOSA

1150 zł/ 1 zabieg

1600-1800 zł/ 1 zabieg

od 850 - 1250 zł/ 1 zabieg

850 - 1050 zł/ 1 zabieg

1600 -1800 zł/ 1 zabieg

950- 1100 zł/ zabieg

1800 zł/ zabieg

1100 zł/ zabieg

 

Cennik zawiera wybrane pozycję z oferty zabiegów. Szczegółowy zakres zabiegów znajduje się do wglądu w naszym Centrum. Każdorazowo finalny plan zabiegowy ustala lekarz na wizycie konsultacyjnej. Cena zabiegów obejmująca niestandardowe okolice kalkulowana jest indywidualnie.