Usta to jeden z najważniejszych atutów kobiecej urody. Za najatrakcyjniejsze i najbardziej zmysłowe uważane są usta jędrne i pełne. Dlatego powiększanie i modelowanie ust to jeden z najczęściej wykonywanych w naszym Centrum zabiegów estetycznych. Przy wykonywanie tego zabiegów towarzyszy nam naczelna zasada - naturalne usta i bezpieczny preparat. Dlatego do wypełniania ust używamy włącznie kwasu hialuronowego produkowanego przez renomowane firmy farmaceutyczne. Zabieg modelowania czy wypełnienia ust polega na podaniu odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego. Dobór odpowiedniego preparatu zależy aktualnego stanu ust oraz oczekiwanych rezultatów. Inny preparat wybieramy gdy głównym problemem jest nawilżenie ust, inny gdy mamy do powiększenia małe i wąskie usta a inny gdy chodzi nam o nadanie ustom wyrazistości i chcemy podkreślić kontury ust.  Pierwsze efekty są widoczne od razu, a na ostateczne trzeba poczekać około 2 tygodnie. Zdarza się, że przez pierwsze 2 dni usta mogą być delikatnie obrzęknięte, czasami pojawiają się siniaki– ostatecznie zarówno obrzęk jak i siniaki znikają bez śladu po 2-5 dniach i nie mają wpływu na końcowy efekt.

Do poprawy wyglądu ust zwykle wystarcza 1ml kwasu hialuronowego, a efekty utrzymują się zazwyczaj kilka miesięcy. Dla utrzymania efektu zabieg zalecamy powtórzyć  po 9-12 miesiącach, a kolejne podania zazwyczaj wymagają już mniejszej ilości preparatu Zabieg nawilżania ust zalecamy wykonywać co 6 miesięcy. 

 

  USTA - NAWILŻANIE, MODELOWANIE, POWIĘKSZANIE

CENA PLN

  USTA - nawilżanie , ujędrnianie  
880
  USTA - powiększanie i modelowanie  ust 
1200
  USTA XXL 
1550
  

  ZABIEGI ESTETYCZNE OKOLICY UST:


  KĄCIKI UST - podniesienie kącików ust kwasem hialuronowym 1 amp. x 1,0 ml 950
  KĄCIKI UST - podniesienie kącików ust BOTOX / AZZALURE 850
  KĄCIKI UST - podniesienie kącików ust Nici PDO MONO//SCREW 10 szt 850
  BRUZDY PALACZA - redukcja bruzd palacza BOTOX / AZZALURE 400
  BRUZDY PALACZA - redukcja bruzd palacza 1 amp. kwasu hialuronowego850
  REDUKCJA BRUZD PALACZA NICI PDO MONO 10 szt. 850
  ODBUDOWA FILTRUM - 1 amp. kwasu hialuronowego950
  REDUKCJA LINII MARIONETKI - 1 amp.: kwasu hialuronowego 950
 

Cennik zawiera wybrane pozycję z oferty zabiegów. Szczegółowy zakres zabiegów znajduje się do wglądu w naszym Centrum. Każdorazowo finalny plan zabiegowy ustala lekarz na wizycie konsultacyjnej. Cena niestandardowych zabiegów kalkulowana jest indywidualnie.