Peelingi medyczne to zabiegi bezinwazyjne wykonywane w celu poprawy kolorytu skóry, jej tekstury, sprężystości i elastyczności. W zależności od rodzaju preparatu, jego stężenia oraz czasu oddziaływania na powierzchnie skóry efekt wywołany zabiegiem może polegać na złuszczaniu zrogowaciałego naskórka lub rewitalizacji i biostymulacji skóry właściwej. Głębokość penetracji preparatu oraz intensywność zabiegu dostosowuje się do stanu w jakim znajduje się aktualnie skóra pacjenta.

Efektem działania peelingu jest usunięcie zbędnych warstw martwego naskórka  zmniejszenia grubości warstwy rogowej co znacznie polepsza przenikania innych substancji stosowanych bezpośrednio na skórę oraz znacząco poprawa działanie bariery skórno–naskórkowej, Głębokie peelingi docierające do warstwy skóry właściwej pobudzają aktywność fibroblastów do syntezy kolagenu oraz kwasu hialuronowego i dzięki temu do poprawy napięcia i elastyczności skóry oraz wygładzenia i spłycenia zmarszczek w obszarze poddanym zabiegowi. Odpowiednio dobrane peelingi mogą również wywołać efekt redukcji nadmiernego łojotoku skóry, zmniejszyć poszerzone pory czy też znacząco poprawić wygląd skóry zmienionej np. trądzikiem ( blizny, przebarwienia).

Peelingi medyczne w zależności od preparatu  albo oczekiwanych rezultatów wykonujemy jako pojedyncze zabiegi albo serie zabiegów.

PEELINGI ODMŁADZAJĄCY DLA CERY DOJRZAŁEJ (TWARZ):

CENA PLN

  PEELING GLIKOLOWY 50%
180 zł
  PEELING PIROGRONOWY 40%-60% 220 zł
  PEELING AntyAging HL 
220 zł
  PEELING PQAge 
360zł
  PEELING PRX T33
360 zł
  

PEELINGI DLA CERY TRĄDZIKOWEJ (TWARZ):


  PEELING PIROGRONOWO-SALICYLOWY 150
  PEELING AZELAINOWY 200
  PEELING JESSNER 220
  

PEELINGI DLA CERY Z  BLIZNAMI POTRĄDZIKOWYMI (TWARZ):


  PEELING LIGHTENING 250
  PEELING Jessner 220
  PEELING TCA 350
  PEELING YELLOW 550
  

PEELINGI DLA CERY Z  PRZEBARWIENIAMI ( TWARZ):


  PEELING LIGHTENING 250
  PEELING YELLOW 550
  PEELING COSMELAN 1850
 

Cennik zawiera wybrane pozycję z oferty zabiegów. Szczegółowy zakres zabiegów znajduje się do wglądu w naszym Centrum. Każdorazowo finalny plan zabiegowy ustala lekarz na wizycie konsultacyjnej. Cena niestandardowych zabiegów kalkulowana jest indywidualnie.