Mezoterapia to zabieg, który, utrzymuje skórę w dobrej kondycji, wzmacnia jej napięcie i elastyczność; a regularnie wykonywany nadaje skórze młodzieńczy wygląd oraz niweluje oznaki upływu czasu. Mezoterapia jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych ponieważ nie zmienia rysów twarzy i zachowuje jej naturalny wygląd. W praktyce wyróżnia się dwa rodzaje mezoterapii: igłową i bezigłową. Mezoterapia igłowa pozwala na wprowadzenie substancji odżywczych w głąb skóry tam gdzie zachodzą procesy regeneracji i odnowy dzięki temu produkowane są nowe włókna kolagenowe.
W zależności od potrzeb skóry, podczas zabiegu mezoterapii igłowej wprowadza sie w głąb skóry preparaty nawilżające, biostymulujące np. peptydy biomimetyczne, PRP, zagęszczające skórę czy też odżywcze koktajle witaminowe.

Najczęściej mezoterapia igłowa zalecana jest w seriach, które obejmują 3-5 zabiegów wykonywanych co 2-4 tygodnie i kolejno 1 zabieg podtrzymujący co 3 -6 miesięcy . Ostateczną ilość i częstotliwość zabiegów można dopiero ustalić podczas konsultacji uwzględniając aktualny stan skóry oraz oczekiwane rezultaty.

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA  TWARZ MEZOTERAPIA  KOKTAJLOWA   450 zł
  TWARZ+SZYJA/ SZYJA+DEKOLT MEZOTERAPIA KOKTAJLOWA   800 zł
  TWARZ+SZYJA+DEKOLT MEZOTERAPIA KOKTAJLOWA   1150 zł
  TWARZ MEZOTERAPIA NEAUVIA HYDRO De LUX - 1ml x 1 amp   550 zł
  TWARZ+SZYJA/ SZYJA+DEKOLT MEZOTERAPIA NAUVIA HYDRO de LUX  - 2,5 ml x 1 amp.   950 zł
  TWARZ+SZYJA+DEKOLT MEZOTERAPIA - NAUVIA HYDRO de LUX 2,5 ml x 2 amp.   1250 zł
  TWARZ MEZOTERAPIA UP-GRADE   650 zł
  TWARZ+SZYJA/ SZYJA+DEKOLT MEZOTERAPIA UP-GRADE   800 zł
  TWARZ+SZYJA+DEKOLT MEZOTERAPIA  UP-GRADE   950 zł
  TWARZ MEZOTERAPIA PLINEST/IALEST    750 zł
  TWARZ+SZYJA/ SZYJA+DEKOLT MEZOTERAPIA PLINEST/IALEST   890 zł
  TWARZ+SZYJA+DEKOLT MEZOTERAPIA PLINEST/IALEST   1250 zł
   TWARZ MEZOTERAPIA  RICH - 1 ml x 1 amp.   650 zł
   TWARZ+SZYJA/ SZYJA+DEKOLT MEZOTERAPIA RICH 1 ml x 2 amp.   950 zł
   TWARZ+SZYJA+DEKOLT MEZOTERAPIA PRINCESS RICH 1 ml x 3 amp.      1250 zł


Cennik zawiera wybrane pozycję z oferty zabiegów. Szczegółowy zakres zabiegów znajduje się do wglądu w naszym Centrum. Każdorazowo finalny plan zabiegowy ustala lekarz na wizycie konsultacyjnej. Cena zabiegów obejmująca niestandardowe obszary zabiegowe kalkulowana jest indywidualnie.