Nici PDO pobudzają w tkankach produkcję nowego kolagenu, który jest odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Dodatkowo pobudzony zostaje

również proces syntezy elastyny, która nadaje skórze sprężystość i elastyczność .

Dzięki niciom PDO skóra staje się jędrniejsza i elastyczna. Nici PDO stanowią również podporę mechaniczną dla skóry wywołując w ten sposób efekt liftingujący. Zabieg polega na wprowadzeniu śródskórnym nici PDO przy pomocy igły lub kaniuli. W zależności od rodzaju skóry,  jej aktualnej kondycji oraz oczekiwanych rezultatów stosuje się nici MONO, SCREW oraz nici typu BARBE. NICI MONO stosuje się do ujędrniania skóry, wzmocnienia  jej struktury oraz poprawę sprężystości. Szczególnie sprawdzają się w odmładzaniu okolicy oczu, szyi oraz dekoltu. NICI SCREW  wykorzystuję się do zagęszczenia oraz do uzyskania efektu liftingujacego np. w okolicach policzków, podbródka, lini marionetek, NICI typu BARBE wykazują efekt liftingujacy. Mają one zastosowanie do poprawy owalu twarzy czyli redukcji tak zwanych chomików, redukcji bruzd nosowo wargowych czy też do podniesienia opadających brwi. NICI PDO możemy stosować zarówno na twarzy jak i na ciało. Efekt przebudowy skóry, poprawy jędrności i elastyczności skóry wywołany przez nici PDO utrzymuje się do dwóch lat.

Po zabiegu pierwsze objawy widoczne są już po 2-3 dniach a  pełny efekt pojawia się po ok. 3 - 4 miesiącach.  Efekt przebudowy skóry, poprawy jędrności i elastyczności skóry wywołany przez nici PDO utrzymuje się do dwóch lat. Najczęściej zabiegi z wykorzystaniem Nici PDO powtarza się nie częściej niż raz na 12-18 miesięcy. 

  MODELOWANIE TWARZY NICI PDO

CENA PLN

  NICI PDO MONO krótkie 10 szt. 
750 zł
  NICI PDO MONO długie 10 szt. 850 zł
  NICI PDO SCREW krótkie 10 szt.  
850 zł
  NICI PDO SCREW długie 10 szt.
950 zł
  NICI PDO typu BARB 4D 2 szt. 820 zł
  NICI PDO typu BARB 4D 3 szt. 1480 zł
  NICI PDO typu BARB 4D 6 szt. 2100 zł
  MODELOWANIE PODBRÓDKA  // NICI PDO SCREW krótkie 10 szt. 850 zł
  PODNIESIENIE KĄCIKÓW UST //  NICI PDO MONO krótkie 10 szt. 750 zł
  REDUKCJA BRUZD PALACZA //  NICI PDO MONO krótkie 10 szt. 750 zł
  PODNIESIENIE  BRWI //  NICI PDO SCREW długie 10 szt. 950 zł
  REDUKCJA ASYMETRII BRWI // NICI PDO SCREW długie 5 szt. 500 zł
  MODELOWANIE LINII ŻUCHWY // NICI PDO SCREW długie 20 szt. 1700 zł
  MODELOWANIE LINII ŻUCHWY // NICI PDO SCREW krótkie 10 szt + długie 10 szt. 1600 zł
  REDUKCJA KURZYCH ŁAPEK //  NICI PDO MONO krótkie 10 szt. 750 zł
 

Cennik zawiera wybrane pozycję z oferty zabiegów. Szczegółowy zakres zabiegów znajduje się do wglądu w naszym Centrum. Każdorazowo finalny plan zabiegowy ustala lekarz na wizycie konsultacyjnej. Cena zabiegów obejmująca niestandardowe zastosowanie toksyny botulinowej kalkulowana jest indywidualnie.