Tkankowe stymulatory to obecnie najczęściej stosowane preparaty do poprawy jakości skóry w naszych Gabinetach. Swoją popularność zawdzięczają głównie działaniu polegającemu na utrzymaniu młodzieńczego wyglądu skóry bez zmiany naturalnych rysów twarzy. Stymulatory tkankowe dzięki intensywnej stymulacji fibroblastów - komórek skóry wytwarzających protokolagen wpływają na wzrost syntezy włókien kolagenowych co prowadzi do odbudowy struktury skóry oraz poprawy jej jędrności, gęstości oraz elastyczności. Rodzaj zastosowanego stymulatora zależy od wieku pacjentki oraz wyjściowego stanu skóry. Dlatego w doborze preparatów stymulujących warto zaufać doświadczonemu lekarzowi, który dobierze najbardziej właściwy preparat w zależności od potrzeb skóry i oczekiwań Pacjentki.


Każdy stymulator tkankowy ma swój indywidualny protokół terapeutyczny, który szczegółowo omawiamy z Pacjentkami w Gabinecie. Zazwyczaj faza naprawcza - terapeutyczna obejmuje w zależności od stanu wyjściowego skóry 1 -3 zabiegów w odstępach 4 - 6 tygodni a następnie faza podtrzymująca to jeden zabieg co 6-8 miesięcy.

 

STYMULATORY TKANKOWE:

  SKINBOOSTERs 1 amp.

  SKINBOOSTERs 2 amp. 

  KWAS POLIMLEKOWY np. SKULPTRA

  KOLAGEN np. LINERASE, NITHYA

  POLINUKLEOTYDY np. NUCLEOFIL, PLINEST

  TERAPIA PEPTYDOWA np. PROSTROLANE

  TERAPIA AMINOKWASOWA np. SUNEKOS

  HYDROKSYAPATYT WAPNIA np. RADIESS

880 zł/ 1 zabieg

1550 zł/ 1 zabieg

od 1950 zł/ 1 zabieg

od 1450 zł/ 1 zabieg

od 1100 zł/ 1 zabieg

od 1100 zł/ zabieg

od 1100 zł/ zabieg

od 1800 zł/ zabieg

 

Cennik zawiera wybrane pozycję z oferty zabiegów. Szczegółowy zakres zabiegów znajduje się do wglądu w naszym Centrum. Każdorazowo finalny plan zabiegowy ustala lekarz na wizycie konsultacyjnej. Cena zabiegów obejmująca niestandardowe okolice kalkulowana jest indywidualnie.