Dr ANNA PACZEK-SKUPIEŃ

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I KOSMETYKI LEKARSKIEJ

Mój ponad 20-letni dorobek zawodowy składa się z doświadczenia zdobytego zarówno w kraju jak i za granicą. Praca na samodzielnych stanowiskach oraz w strukturach zespołowych w międzynarodowym środowisku wykształciła we mnie dużą elastyczność, empatię i adaptacji do różnych warunków, nauczyła mnie też ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań oraz kreowania nowych standardów. Jako absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w 1992 roku uzyskałam tytuł Lekarza Medycyny a ponieważ zarówno ciało jak i  umysł człowieka są dla mnie ważnym aspektem pracy lekarza w 2002 roku ukończyłam Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Psychologii o tematyce "Psychologia Zachowań".

Połączenie zdrowia, urody i dobrego samopoczucia przewijało się przez całą moją karierę zawodową dlatego też w 2009 roku podjęłam naukę w "Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia" w Warszawie na podyplomowym kierunku "Kosmetologia dla Lekarz. Studia te dały mi dobre zrozumienie tematyki pielęgnacji ciała i  zdrowia. 

Uwieńczeniem mojego zainteresowania zdrowiem, urodą oraz zrozumieniem procesów zachodzących wraz z wiekiem w organizmie człowieka było ukończenie w 2013 roku Międzynarodowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti- Aging, uzyskanie tytułu "Lekarza Medycyny Estetycznej" oraz wpisania mnie na listę "Dyplomowanych Lekarzy Medycyny Estetycznej".

Aktualnie moimi nowymi wyzwaniami zawodowymi stały się medycyna mitochondrialna oraz leczenie żywieniowe i ich wpływ na regenerację organizmu człowieka, przywrócenie witalności oraz zatrzymanie procesów starzenia.  

Ponieważ lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadzę wykłady, warsztaty oraz szkolenia zarówno dla lekarzy jak i dla środowiska kosmetologów.

Moje motto życiowe z małą modyfikację opiera się na  zdaniu wypowiedzianym przez Aleksandra Wielkiego: 

"Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko trudne do wykonania"  -  ponieważ potrzebują trochę więcej wysiłku, czasu i odwagi.

DYPLOMY I CERTYFIKATY

Medycyna XXI wieku wymaga ciągłego śledzenia bieżących doniesień oraz poszukiwania nowych rozwiązań. Dlatego niezwykle istotne jest dla mnie stałe podnoszenie moich kwalifikacji i umiejetności tak aby moja wiedza była na najwyższym światowym poziomie. 

OPINIE PACJENTÓW

W mojej pracy zawodowej dużą satysfakcję czerpię z zadowolenia moich Pacjentów. Dlatego bardzo cenię sobie ich opinie. Dają one mi wielką radość oraz zachęcają do dalszej nauki i poszukiwania indywidualnych rozwiązań na miarę każdego pacjenta.

 
bardzo dobry 
Od ponad 3 lat przychodzę do Pani Doktor na pilingi medyczne :) Przez ten czas stan mojej skóry poprawił się o 180 stopni! Jestem pełna podziwu dla ogromnej wiedzy Pani Doktor i profesjonalnego podejścia dla klientek :) Serdecznie polecam!
 
bardzo dobry 
Rzetelna wiedza, profesjonalizm na najwyższym poziomie, a przy tym życzliwość, ciepło, empatia – to wszystko czeka na nas w gabinecie Pani Doktor. Od dwóch lat jestem pod Jej opieką i jestem jej wdzięczna każdego dnia, kiedy patrzę w lustro. Efekty są niesamowite, wyglądam teraz młodziej i atrakcyjniej niż kilka lat temu, wyraźnie widać to na zdjęciach! Serdecznie polecam! Pani Doktor pomaga nie tylko w osiągnięciu lepszego wyglądu, ale przez to również poprawia samoocenę, co z kolei zwiększa poczucie pewności siebie i własnej wartości – a to cechy, które sprawiają, że łatwiej idzie się przez życie. Jestem pewna, że pieniądze wydane na zabiegi wykonywane przez Panią Doktor to świetna inwestycja w siebie. Serdecznie dziękuję!
 
bardzo dobry 
Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, także tego zielonego w sprawach medycyny estetycznej, ale na wszystkie pytania uzyskałam satysfakcjonująca odpowiedź. Oceniam pozytywnie dotychczasowego wizyty i zabiegi, które pani doktor wykonywała, jestem także zadowolona z osiągniętych efektów i mogę polecić.

OPINIE POCHODZĄ Z PORTALU ZNANY LEKARZ.PL